Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/gilmourhockey.org/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/gilmourhockey.org/modules/block/block.module).

Jaką wybrać torbę do tenisowej rakiety albo do gry w squasha? O czym pamiętać ? Które mamy rodzaje?

Nasze artykuły

  • Posted on: 18 September 2017
  • By: addmean
Jak sporo zapłaciliśmy pieniędzy za rakietę do tenisa albo squasha, to wtedy na pewno chcemy, żeby służyła nam jak najdłużej. Żeby to zrobić musimy myśleć o tym, by ochronić ją przed niekorzystnymi czynnikami. Najlepiej w takim celu zakupić dobrą torbę.

Sprzęt do squasha
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Każdy, który kiedykolwiek zagrał w tenisa albo squasha wie, iż właściwa, specjalistyczna torba na rakiety mocno ułatwia życie. Tak naprawdę nie jedynie rakiety bierzemy z nami na kort, lecz także ręcznik, napój oraz inne rzeczy, jak ubranie na zmianę, piłki i obuwie. Najlepiej, żeby zebrać w jednym miejscu, żeby to było wygodne w przenoszeniu. Nieistotne na jakim etapie jesteśmy, w każdym przypadku warto wybrać najlepszą torbę, w takim celu warto sprawdzić, jaka jest oferta. Generalnie godna polecenia będzie torba na rakietę do squasha head. Jest właściwie wykonana, solidna, komfortowa w noszeniu. Jest odporna na różne czynniki zewnętrzne, oraz bardzo trwała.

Zawsze jak zamawiamy już ten produkt, należy również skontrolować inne dodatkowe elementy, jak naciągi do rakiet squash ashaway, bo również będą bardzo pomocne w dalszej grze. Nawet jak ten sport traktujemy w zupełności amatorsko, to więcej mamy frajdy, gdy się dobrze doń przygotujemy. Należy zawsze o tym nie zapominać, będziemy mieć bowiem większą radość z każdej rozgrywki. Które mamy rodzaje toreb? Istnieją przede wszystkim klasyczne modele, które swoim kształtem wyglądają jak rakiety tenisowe. Mają różną pojemność, są więc modele, w których zmieścimy jedynie jedną rakietę, oraz również i te, w jakich pomieścimy dwanaście sztuk tychże piłeczek tenisowych. Tego rodzaju torba powinna zakryć całą rakietę albo jedynie jej główkę. Istnieją również plecaki, które otrzymamy w wielu różnorakich rozmiarach.

Najczęściej jednakże to modele dla 2-3 sztuk. Mogą one zakrywać całą rakietę albo jedynie jej część. Czyli wygląda to tak samo w poprzednim przykładzie. Istnieją też kobiecie torby. W ofercie jest bardzo sporo różnorakich styli oraz kolorów, więc każda kobieta odszuka coś dla siebie, coś co będzie praktyczne, lecz także jednocześnie modne. Jak więc widać, wybór torby na rakiety przeznaczone tenisa czy do squasha nie będzie jakiś prosty, ale dobrze jest zakupić jak najlepszy towar, by cieszyć się dobrą grą poprzez cały okres.