Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/gilmourhockey.org/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/gilmourhockey.org/modules/block/block.module).

Dobrze zaplanowany wyjazd motywacyjny - czyli jaki?

Nasze artykuły

  • Posted on: 18 September 2017
  • By: addmean
Każdy wyjazd integracyjny bez znaczenia na to czy organizowany jest dla mniejszej albo dla większej firmy ma wiele pozytywnych stron. Dlatego każdy szef, któremu zależy nie tylko na produktywnej działalności, ale też na zgraniu grupy powinien wgrać w stały harmonogram tego rodzaju wyjazdy integracyjne.

Motywacyjny wyjazd powinien być dobrze zaplanowany, zorganizowany i zrealizowany, dlatego, że jest to duża korzyść dla firmy, której zależy na pomysłowej i podchodzącej do pracy z pasją kadrze.

urlop - przekrój
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
organizowanie wyjazdów motywacyjnych (zobacz stronę) to powinien być stały składnik polityki każdej mniejszej czy dużej marki. Jest to narzędzie, które może zmotywować nie tylko pracowników, lecz też i przyszłych klientów do efektywnej kooperacji. Jak mogą wyglądać tego rodzaju wyjazdy? Naturalnie im więcej atrakcji zapewni inicjator tym wyjazd motywacyjny będzie ciekawszy np. mogą to być niespodzianki kuchenne w tym próbowanie win albo potraw. agencje eventowe (strona warta odwiedzenia) zakładają, aby wynajmująca je spółka miała zapewniony nie tylko wyjazd, ale również i lokal do pracy przykładowo konferencyjna sala zapewniająca np. prezentację. Bardzo często taki wyjazd rekreacyjny to połączenie pracy z wypoczynkiem. Wybór miejsca na taki motywacyjny wyjazd jest naprawdę szeroki, dlatego też agencje eventowe rywalizują ze sobą wyszukiwaniu nowości, aby przyciągnąć nowych klientów. Bardzo często wybierane są wyjazdy za granicę, dlatego, że po sezonie ceny wyjazdów integracyjnych są dużo mniejsze, a dodatkowo aura jest pewniejsza aniżeli w Polsce. Tego typu wyjazd integracyjny warto powierzyć fachowej agencji, agencje eventowe zakładają strony internetowe, na których zamieszczane są aktualne propozycje.

Organizowanie wyjazdów motywacyjnych to nie jest wbrew pozorom łatwe zadanie. Wszystko musi być idealnie zaplanowane, aby wyjazd motywacyjny można było zaklasyfikować do udanych, by przyniósł planowany rezultat, czyli nie tylko odpoczynek, lecz zwiększenie motywacji do działania wszystkich pracowników. Dlatego też wypróbowanym pomysłem na organizowanie wyjazdów motywacyjnych jest wynajęcie przez firmę agencji eventowej, która zorganizuje wszystko. Zaletą zlecenia zorganizowania wyjazdu motywacyjnego firmie zewnętrznej jest to, że do szefa należy tylko wskazanie miejsca docelowego np. wyjazdy do dubaju i stworzenie całej listy pracowników firmy pracowników. Wybierając konkretną eventową firmę warto oprzeć się na zdaniach innych klientów, ponieważ na rynku tej branży jest dużo firm, ale nie wszystkie są fachowe. Warto znaleźć stronę sieciową konkretnej firmy, na której powinny być ostatnie wiadomości o możliwościach koordynacyjnych firmy eventowej, cenniku. Fachowa firma eventowa musi posiadać też całościową dokumentację swoich działań pod postacią aktualnych zdjęć.

Tego rodzaju wyjazdy integracyjne powodują, że pracownicza kadra jest bardziej szczera, ludzie poznają się z większej perspektywy. Inne miejsce sprawia, że ludzie czują się pewniej zaczynają więcej ze sobą konwersować, a to owocuje większą skutecznością i efektywnością. Ważne jest, aby wyjazd motywacyjny był zorganizowany we właściwym momencie przykładowo po skończeniu dużego projektu.